Senelis Šaltis Belovežo girioje

UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €49 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

kelionė patogiu autobusu;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: bevizis leidimas – 7 EUR ( privalomas); bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 16 BYN; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Nuo €49 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Lenkijos-Baltarusijos pasienyje įsikūrusį Belovežo girios nacionalinį parką. Atvykę prie Baltarusijos sienos, pasiėmę daiktus, kertame sieną pėsčiomis. Mus pasitinka Baltarusijos gidas su autobusu. Belovežo giria yra vienas didžiausių miškų rezervatų Europoje, kur nuo seno gyvena didžiausi žinduoliai – stumbrai. Jūsų laukia pasakiška viešnagėSenelio Šalčio rezidencijoje*. Senelio valdos užima net 15 hektarų plotą. Čia aplankysite Senelio Šalčio muziejų, pamatysite iš medžio išdrožinėtas pasakų personažų skulptūras, Snieguolės namelį, stebuklingą šulinį, įspūdingą 40 metrų aukščio Kalėdinę eglę, žaliuojančią jau 120 metų. Laisvu laiku galėsite paskanauti karštų blynų ir arbatos su medumi, nusipirkti dovanėlių, suvenyrų. Gamtos muziejaus* salėse pamatysite Belovežo girioje kažkada gyvenusias gyvūnų rūšis, girios vaizdus įvairiais metų laikais, apžiūrėsite ekspoziciją, atkuriančią miško gyvūnų gyvenimą, o laukinių žvėrių voljeruose * pamatysite gyvus senuosius girios šeimininkus stumbrus, tauriuosius elnius, šernus ir daug kitų žvėrėlių. Aplankę Senelį ir žvėrelius, vyksime namo. Kelionė per Lenkiją. Velai vakare grįžtame į Lietuvą.

Pastabos

agentūrai turi būti pateiktos pasų kopijos; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas. Dėl Baltarusijos pasienio tarnybų darbo ypatybių, įvažiuojant į Baltarusiją, galimi užtrukimai pasienyje.

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus, Marijampolės.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €49 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti