Centrinė Kroatija

8 dienų kelionė autobusu į Kroatiją, aplankant Plitvicos, Kornati, Kirkos bei Paklenicos nacionalinius parkus


UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €287.37 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Kelionė patogiu autobusu;
5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje arba 3 * viešbutyje ALAN;
2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
Kelionės vadovo paslaugos;
Neįskaičiuotas maitinimas Kroatijoje;
Nuo €287.37 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

PROGRAMA

1 diena

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena

 • Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Štirijos regiono sostinę Gracą, prie Mūro upės įsikūrusį antrą pagal dydį Austrijos miestą. Ekskursija pėsčiomis Pilies kalvos papėdėje esančiame istoriniame miesto centre. Pamatysime XV a. statytą gotikinę katedrą ir šalia XVII a. Ferdinando II nurodymu pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią ir mauzoliejų. Apsilankysime trikampio formos centrinėje miesto aikštėje, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių namai ir rotušė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, arba laiptais, liftu** ar funikulieriumi** pakilti į Pilies kalvą, ant kurios stovi miesto simboliu vadinamas Laikrodžio bokštas, o nuo kalvos atsiveria viso miesto panorama. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenica – kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

3 diena

 • Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome nepakartojamą išvyką** visureigiais po Velebito kalnų masyvą, išsidėsčiusį Paklenicos nacionaliniame parke. Važiuosite senuoju keliu, kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu, garsiuoju avies sūriu, kuris gaminamas Pago saloje) bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais, išsimaudyti prie Zrmanja upės krioklių. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė.

4 diena

 • Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į gražiausią Kroatijos miestą – Dubrovniką. Jūs pamatysite legendinį miestą – tvirtovę, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos miestas, žinomas pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi, Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos** ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės, UNESCO saugomas senamiestis. (Minimalus keliautojų skaičius 20 asmenų). Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

Dubrovnikas Dubrovnikas

5 diena

 • Ryte išvykstame į Splitą. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, Katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – viduramžių „miestas - muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų Kirkos upės krioklių parką*. Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Kirka upė teka kalkakmenio tarpekliais, savo kelyje įveikdama daugybę kliūčių: krioklių, kaskadų ir slenksčių. Esant galimybei, maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

6 diena

 • Išvyka laivu į Kornati salų nacionalinį parką* - Adrijos jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, kurį jungia daugiau kaip 150 salų su povandeniniais urvais ir saugiomis įlankėlėmis. Salynas, supamas skaidrių jūros vandenų, užima apie 300 km2 teritoriją. Miškais apaugusios uolėtos salos sukuria nepamirštamą reginį. Visą dieną galėsite mėgautis nuostabaus žydrumo ir švarumo jūra, saule ir nepakartojamais salyno vaizdais. Atplaukę į Dugi Otok salą galėsite išsimaudyti natūraliame druskos ežere. Išvykos metu laivo kapitonas paruoš Jums pietus. Vaišinsitės kepta žuvimi ir vietiniu kroatišku vynu. Vakarop parplauksime į vieną seniausių Kroatijos miestų Zadarą, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt. Zadare galėsite pasiklausyti vienintelių pasaulyje jūros vargonų. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

7 diena

 • Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

8 diena

 • Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Viešbučiai

1. Viešbutis ALAN***

Vietovė: Starigrad Paklenica

Vieta: Starigrad Paklenica, iki Zadaro miesto apie 40 km. Apie 30 m iki jūros, apie 800 m iki kurorto centro.
Kambariai: dviviečiai, triviečiai kambariai su patogumais, TV, telefonas, mini baras, seifas, kondicionierius.
Viešbučio paslaugos: liftas, restoranas, taverna, picerija, lauko baseinas ir baseinas vaikams, suvenyrų parduotuvė, SPA centras, internetas, kirpykla, gydytojo paslaugos, pinigų keitykla. Gultai ir skėčiai prie baseino – nemokami, paplūdimyje - už papildomą mokestį.
Maitinimas: Pusryčiai ir vakarienė – švediškas stalas. Vakarienės metu gėrimai už papildomą mokestį.
Nuo birželio 13 iki rugpjūčio 22 d. maitinimo sistema - lengvas viskas įskaičiuota.

2. Kambariai privačiame sektoriuje

Vietovė: Starigrad Paklenica

VIETA: Starigrad Paklenica miestelyje, iki Zadaro miesto apie 40 km. Apartamentai išsidėstę miestelio kurortinėje zonoje apie 250 – 350 m iki jūros.
APGYVENDINIMAS: Apartamentuose Kroatijoje patogumai (sanitariniai mazgai) gali būti dviems kambariams, virtuvėlė keliems kambariams, yra galimybė gamintis maistą. Yra galimybė užsisakyti oro kondicionierių kambaryje.

MAITINIMAS: Už papildomą mokestį ALAN 3* viešbutyje, apie 200-300 metrų nuo apartamentų: 5 pusryčiai suaugusiam - 45 EUR; 5 pusryčiai vaikui iki 13 metų - 30 EUR; 5 vakarienės suaugusiam - 65 EUR; 5 vakarienės vaikui iki 13 metų - 45 EUR.

Pastabos

 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 • Apartamentuose Kroatijoje gali būti bendri patogumai 2 kambariams;
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €287.37 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €341.10

Pietų Kroatija aplankant Bosniją ir Hercegoviną

9 dienų pažintinė-poilsinė kelionė autobusu aplankant Bosniją ir Hercegoviną.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti