Didysis Prancūzijos turas!

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!


UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €759.05 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Kelionė autobusu;
10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais;
Kelionės vadovo paslaugos;
Neįskaičiuoti bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100eur.
Nuo €759.05 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Normandijos sostinę Ruaną. Pažintis su miestu: fachverkinių namų kvartalai, senoji turgaus aikštė, kurioje 1431 m. buvo sudeginta garsioji Žana d`Ark, gotikinė katedra, kuria žavėjosi impresionistas C. Monet. Nakvynė viešbutyje prie Ruano.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Etretat – simpatišką ir ramų Normandijos pajūrio kurortinį miestelį, apsuptą įspūdingų uolų. Po pietų laisvas laikas prie jūros fantastiškame Trouville-sur-Mer kurorte. Čia driekiasi 1200 m paplūdimys padengtas smėliu ir smulkiomis kriauklėmis. Toliau tęsiame pažintį su Prancūzijos pakrantės perlais. Apsilankysime Honflere. Nakvynė viešbutyje prie Kano.

Etretat, Prancūzija Etretat, Prancūzija

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sen Mišelio kalną, kur X a. benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas* yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Vėliau keliaujame į Kankalį. Laikas poilsiui Cote d‘Emeraude – tai vadinamoji smaragdinė pakrantė, nusėta uolėtais iškyšuliais ir smėlio paplūdimiais. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į buvusį korsarų miestą-tvirtovę Sen Malo. Apžiūrėsime tvirtovę, pasivaikščiosime ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje. Laisvas laikas pasimėgauti „saulės voniomis“ Sen Malo paplūdimyje arba norintieji miesto transportu* galės nuvykti į vos už keleto kilometrų esantį Dinardą. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

Sen Malo tvirtovė Sen Malo tvirtovė

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į salą, esančią Atlanto vandenyne, Biskajos įlankoje, prie Šarantos upės žiočių. Vasaros metu šią salą pamėgo turistai ir poilsiautojai. Nukeliausime iki Phare des Baleines švyturio, pamatysime druskos laukus, dėl kurių sala vadinama „baltojo aukso sala“, ir Antrojo pasaulinio karo vokiečių bunkerius. Pasivaikščiosime po Sen Martin de Rė miestelį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Laisvas laikas prie jūros Rė saloje. Vėliau vykstame į La Rošelį. Pažintis su miestu. Nakvynė viešbutyje prie Sento.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į didžiausią pasaulyje vyndarystės regioną – Bordo. Pažintis su Bordo miestu. Vyno degustacija* vienoje iš senas vynininkystės tradicijas turinčių pilių. Keliaujame prie aukščiausios Europoje Pilato smėlio kopos, nuo kurios atsiveria Arkašono įlankos ir Ferre iškyšulio panorama. Nakvynė viešbutyje prie Sento.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Konjako miestą prie Šarano upės. Šio miesto vardu pavadintas garsus pasaulyje konjakas. Čia įsikūrę ne vien šimtametes tradicijas turintys konjako namai. Aplankysime garsiuosius „Otard“ konjako namus*. Išvykstame į šalies didybę menantį Luaros slėnį. Susipažinsime su garsiausiomis pilimis. Aplankysime nuostabią XV a. pastatytą renesansinę Vilandry pilį*. Lankome Šenonso* - žymiąją damų pilį, pastatytą nuostabioje vietoje ant Šero upės kranto. Nakvynė viešbutyje prie Tūro.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į vynininkų miestelį Montrišarą. Čia vienuose iš vyno rūsių susipažinsime su senomis vyno gamybos tradicijomis ir vynų rūšimis. Pamatysime įspūdingose kalkakmenio uolose įkurtus vyno rūsius. Galėsime degustuoti* putojantį ir sausuosius vynus. Tęsiame pažintį su Luaros slėnio pilimis. Lankome Šamboro pilį. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Meco.

10 diena. Pusryčiai. Pažintis su Meco miestu, kuris įsikūręs Mozelio ir Seijė upių santakoje. Aplankysime turgaus aikštę, gotikinę Šv. Stepono katedrą, kurios vitražų plotas 6500 m², apžiūrėsime Vokiečių vartus, seniausią šalyje romaniško stiliaus Šv. Petro bažnyčią, Tamplierių koplyčią – vienintelį šio ordino statinį ir Arsenalą, kuris šiandien tarnauja kaip koncertų, spektaklių ir parodų rūmai. Taip pat neįprastame šešiakampiame pastate įkurtas Pompidu centras, kuriame eksponuojami šiuolaikinio Europos meno kūriniai. Išvykstame įBambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Pažintinė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime vėlyvosios ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedrą, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II, taip pat Altenburgo tvirtovę, senąją ir naująją miesto rotušes bei barokinę Šv. Martyno bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu norintieji vienoje iš senamiesčio užeigų galės paragauti tradicinio Bambergo rūkyto alaus. Išvykstame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Metz miestas Metz miestas

Pastabos

  • Pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €759.05 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €239.41

Poilsis Čekijos kalnuose

5 dienų kelionė autobusu aplankant Čekijos kalnus.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti

PORTUGALIJA – ISPANIJA (aplankant Paryžių ir Berlyną) (lėktuvu + autobusu)

8 dienų kelionė lėktuvu iš Rygos + grįžimas autobusu 2018-10-29.

UAB "INTERLUX Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti