Fuerteventūra. Tiesiogiai iš Varšuvos

"ITAKA"
Nuo €668 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Skrydis pirmyn ir atgal (iš Varšuvos) su bagažu (5+20kg);
Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
Viešbutis su pasirinktu maitinimu ir ITAKA atstovo paslaugos.
Nuo €668 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
SusisiektiNesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, turkio spalvos Atlanto vandenynas, pasakiško grožio peizažai - tai Fuerteventuros lobiai. Paplūdimiai, esantys saloje, puikiai tiks beveik visiems - yra saugūs vaikams, tinka mėgstantiems ramybę ir tylą, bei vandens sporto entuziastams.

Geriausios kainos surinktos iš visų sezono pasiūlymų (įskaitant ir paskutinės minutės pasiūlymus).

Kelionės kaina nurodyta asmeniui, dviviečiame kambaryje.
Į kelionės kainą įskaičiuota : skrydis pirmyn ir atgal (iš Varšuvos) su bagažu (5+20kg), pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas, viešbutis su pasirinktu maitinimu ir ITAKA atstovo paslaugos.

Viešbučiai

Fuerteventura Princess
nuo €1014
Kelionės data Kambarys Maitinimas Kaina asmeniui
2019-09-19 -
2019-09-26
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1038 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-23 -
2019-09-30
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1038 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-30 -
2019-10-07
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1038 Rezervuoti Rezervuoti
2019-10-07 -
2019-10-14
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1014 Rezervuoti Rezervuoti
2019-10-14 -
2019-10-21
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1014 Rezervuoti Rezervuoti
2019-10-21 -
2019-10-28
Dvivietis kambarys
Viskas įskaičiuota €1014 Rezervuoti Rezervuoti

Fuerteventura – seniausia Kanarų salyno sala, susiformavusi prieš maždaug 20 milijonų metų po ugnikalnio išsiveržimo. Aukščiausias salos taškas – Chandijos kalnas (807 m) pietvakarinėje salos dalyje. Siauriausia salos vieta siekia 5 km. Fuerteventuros salos pakrantėje yra apytiskliai 150 paplūdimių. Aplink 210 km ilgio salą driekiasi 77 kilometrai paplūdimių ir paplūdimėlių. Daugiausia jų – šiauriniame ir pietiniame salos galuose. Fuerteventūroje kur kas mažiau turistų nei Tenerifėje ar Gran Kanarijoje, čia dar yra keletas ramių žvejų kaimelių.

Ką aplankyti Fuerteventuroje?


Corralejo ir El Jable vietovės – jos yra salos šiaurėje. Šiose vietovėse susiformavusios įspūdingos smėlio kopos, gražūs paplūdimiai bei įlankos. Šiose vietovėse dažniausiai plaukioja banglentininkai. Banglenčių sportas populiarus ir vakarų pakrantėje, nes šiose vietose bangos būna didžiausios.
Iš viso Fuerteventuros salos pakrantėje yra apie 150 paplūdimių. Fuerteventuros paplūdimiai – ilgiausi visame Kanarų salyne. Sakoma, kad ši sala yra rojus saulės, paplūdimių ir vandens sporto entuziastams. Iš viso 50 km salos pakrantės driekiasi baltas smėlis, 25 km – juodas gargžduotas krantas.

Cofete paplūdimyje, kuris yra vakarinėje Jandia vietovės dalyje yra įspūdingas namas „Villa Winter“. Jis pastatytas ant jūros kranto visiškai tuščiame paplūdimyje, aplink jį daugiau nieko nėra.

Parque Natural de Corralejo (Corralejo). Šis gamtos rezervatas plyti Corralejo regione. Tai platus parkas, kuriame daugybė smėlio kopų, jis tęsiasi nuo pat Puerto Remedio iki La Salina paplūdimių. Išsiskiriantis objektas tarp nuolatos besitęsiančių baltų kopų – Los Apartaderos ir Roja kalnai. Parke saugomos įvairios nykstančios faunos rūšys – paukščiai, ropliai ir bestuburiai. Netoli parko yra viešojo transporto autobusų stotelės. Ruošiantis eiti į parką patartina pasiimti daug vandens.

El Cotillo paplūdimys ir lagūnos
El Cotillo paplūdimys esantis rytiniame Fuerteventuros salos krante puikiai tinka žvejybai, banglenčių sportui ir buriavimui. Rytinėje paplūdimio pusėje rasite El Cotillo lagūnas. Panašus į dykumą Cotillo kraštovaizdis patiks daugeliui, o ypač tiems, kurie svajoja nuo visko pabėgti. Pačiame Cotillo miestelyje yra daugybė puikių žuvies restoranų jūros gėrybių mėgėjams.

Oazės parkas. Čia galima pamatyti daugiau nei 200-us įvairių rūšių paukščių, 6800 rūšių augalų, gyvūnų. Parkas turi savo zoologijos ir botanikos sodus, vyksta jūrų liūtų pasirodymai ir daugybė kitų pramoginių šou. Kartu su vietinėmis Fuerteventuros gyvūnų rūšimis (ožkomis, asilais ir „Majorero“ kupranugariais), čia gyvena gyvūnai iš viso pasaulio. Parkas yra puiki pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

La Alcogia Eko-muziejus (Ecomuseo La Alcogida, Puerto del Rosario)
Muziejuje sužinosite apie tai, kuo gyveno „senovinė“ Fuerteventura, prieš tai, kai 1968 metais čia atskrido pirmasis turistų lėktuvas. Muziejus yra restauruotas kaimo namelis, dekoruotas XIX-XX amžiaus baldais, žemdirbystės įrankiais, čia pamatysite daržą ir besiganančias ožkas, kupranugarius, asilus ir vištų būrį. Muziejuje vaikai ir suaugę mokinami kulti grūdus, kepti naminę duoną, gaminti naminį sūrį, žiesti puodus ir rūpintis gyvūnais. Taip pat organizuojamos amatų pamokos ir senoviniai žaidimai.

Okeanariumas (Oceanarium Explorer, Antigua)
Okeanariumas siūlo laivais stiklintu dugnu vykti stebėti banginių, žvejoti. Taip pat nuomojami vandens motociklai, organizuojama povandeninė žvejyba, pasiplaukiojimas su jūrų liūtais, kajakų nuoma, banginių ir delfinų stebėjimai. Tai unikali galimybė susipažinti su jūros gyventojais.

Caleta de Fuste – Costa Caleta – šeimos paplūdimys, įsikūręs didelėje, pasagos formos įlankoje. Yra švelnus nuolydis į jūrą, apsaugotas nuo didelių bangų ir pavojingų povandeninių srovių.

Costa Calma - populiarus tarp nudistų, ilgas ir platus smėlio paplūdimys.

Pramogos

„Deep Blue“ nardymo centras (Deep Blue Diving Base, El Castillo, Antigua)
„Deep Blue“ nardymo centras, veikiantis daugiau kaip trisdešimt metų, siūlo profesionalius nardymo kursus suaugusiems ir vaikams, taip pat ypatingų poreikių ir neįgaliems žmonėms. Nardymo centras („Deep Blue“ jų turi du) įsikūręs 12 kilometrų nuo sostinės Puerto del Rosario, pakrantėje, todėl nardytojai ir kursų dalyviai gali patogiai nuvykti į nardymo vietas centro laivais. Siūlomi nardymo kursai tinka visai šeimai, ekskursija trunka beveik 1.5 valandos.

X-Quad safaris (Corralejo)
Pasivažinėjimai keturračiais įspūdingomis Fuerteventuros kopomis, ugnikalnių takais, lagūnomis ir suakmenėjusios lavos laukais. X-Quad siūlo keletą ekstremalių ekskursijų, kurios trunka 2, 4, 5 ar 6 valandas.

Fuerteventuros Karnavalas
Fuerteventuros gyventojai moka švęsti. Beveik kiekvienas salos miestas ir miestelis sausio ir birželio mėnesiais rengia savo karnavalą. Tuomet miestuose vyksta įvairūs sporto, muzikos, kultūriniai renginiai. Nors Fuerteventura vadinama viena ramiausių Kanarų salų, karnavalo metu tylos ir ramybės tikėtis neverta… Karnavalo pažibomis tampa gyventojų mašinos ir važiuojančios platformos, kurios išpuošiamos, kaip ir visas miestas. Vakarėliai prasideda apie vidurnaktį, todėl dauguma gyventojų popietę ilsisi, tam, kad deramai pasiruoštų vakarui. Dalyvaujantys karnavale labai stengiasi išsiskirti savo kostiumais, tad turistams išties yra į ką paganyti akis.

Jums taip pat patiks
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €240.87

Poilsis Čekijos kalnuose

5 dienų kelionė autobusu aplankant Čekijos kalnus.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti