GRAIKIJA

7 nakvynių kelionė autobusu su pusryčiais Graikijoje prie Egėjo jūros!

Populiari kelionė! 06 17 reikalinga pavienė moteris
UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €521.10 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovas;
7 nakvynės 3* viešbutyje Egėjo jūros kurorte su pusryčiais;
4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
7 vakarienės viešbutyje Graikijoje – 35 EUR; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR; (**)
Nuo €521.10 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Verta, nes:

 • 7 nakvynės viešbutyje ant jūros kranto su pasirinktu maitinimu Egėjo jūros kurorte!
 • Ekskursijos po Serbijos sostinę Belgradą, Makedonijos sostinę Skopję ir Vengrijos miestą Segedą.
 • Pažintis su žymiausiais Graikijos miestais: Atėnais ir Salonikais.
 • Dovana - įsimintina išvyka į unikalioje graikiško kraštovaizdžio aplinkoje įsikūrusį vynų ūkį ir vynų degustacija.
 • Galimybė apsilankyti Meteorų vienuolynuose, antikinėje Graikijos vietovėje Delfuose ir Termopiluose.
 • Įsimintinas plaukimas laivu į nuostabaus grožio Skiato salą.
 • Nepakartojamas graikiškas vakaras, kurio metu susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais.

PROGRAMA

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Serbijos sostinę Belgradą, kuris įsikūręs Savos ir Dunojaus upių santakoje. Belgrado architektūra yra labai skirtinga: dalis miesto yra tipiško Vojvodinos stiliaus, kitoje srityje gausu turkiško stiliaus pastatų. Taip pat mieste yra ir modernios architektūros pavyzdžių. Ekskursija po miestą, kurios metu apžiūrėsime Šv. Savos cerkvę, Parlamento rūmus, pasivaikščiosime garsiąja Knez Mihailova pėsčiųjų alėja, aplankysime Respublikos aikštę bei Kalemegdano parką, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į upių santaką. Tęsiame kelionę per Serbiją. Nakvynė viešbutyje prie Paračino.

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopję - Motinos Teresės gimtąjį miestą. Miesto senąją ir naująją dalis jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime miesto simbolį – Bizantijos laikų tvirtovę, Mustafa Pasha mečetę, senąjį turkų laikais statytą miesto kvartalą, pasivaikščiosime po miesto centrą, kuriame gausu Makedonijos praeitį įamžinančių paminklų. Kelionė per Graikiją. Pakeliui grožėsimės didingu Olimpo kalnynu, kuris buvo laikomas šventa dvylikos antikos dievų buveine. Vakare atvykstame į kurortą prie Egėjo jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 - 9 dienos Poilsis kurorte prie Egėjo jūros. Kalnų ir jūroje išsibarsčiusių salų apsuptyje esantis jaukus kurortinis miestelis vilioja turistus ne tik nuostabia gamtos panorama, skaidriu jūros vandeniu, puikiais paplūdimiais, šiltu klimatu, saulėtomis dienomis, bet taip pat mitais ir legendomis apipintomis vietovėmis, architektūrinių ir istorinių paminklų gausa (kurortas nuo Atėnų nutolęs ~150 km, nuo Delfų ~110 km). O kur dar graikiškos virtuvės patiekalai ir draugiški vietiniai gyventojai!

Pageidaujantiems ne tik pailsėti organizuojame šias nemokamas išvykas:

Išvyka į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Delfai buvo laikomi antikinio pasaulio centru. Pravažiuojame alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną. Atvykstame į Delfus, kurie garsėjo kaip Apolono buveinė. Čia žmonės atvykdavo garbinti dievo, išgirsti jo pranašavimų. Apžiūrime Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių); Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei muziejų*, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Grįždami sustojame pasigrožėti Arachovos miestelio panorama ir užsukame į vieną iš įspūdingiausių Graikijoje Osios Loukas vienuolyną, įkurtą X a. Helikono kalno papėdėje. (Minimalus keliautojų skaičius - 18 asmenų)

Išvyka į Meteorų vienuolynus ir Termopilus. Kelionė iki Kalambakos per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose*. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus. Seniausio vienuolyno įkūrėjas – XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito pravardę. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Grįždami užsukame į ikonų dirbtuves, kur susipažįstame su bizantinės tapybos tradicijomis, sustojame Termopiluose, kur gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Esant galimybei, maudynės Termopilų terminių vandenų kriokliuose.

Laisvu laiku galimybė savarankiškai aplankyti antrą pagal dydį Graikijos salą – Eviją, kuri nuo kitų graikiškų salų skiriasi vešlia žaluma, turtinga augmenija bei įspūdingais kalnais. Iš Arkitsos uosto laivu plaukiate į populiarų Edipsos kurortą, kuriame įsikūrę daugybė įvairiausių gydyklų, vandens parkų, baseinų, kavinių, restoranų bei parduotuvėlių. Taip pat čia yra apie 80 karštųjų šaltinių, kuriuose vandens temperatūra svyruoja nuo 28 iki 86 laipsnių. Karštieji Edipsos šaltiniai žinomi jau nuo IV a. pr. Kr. ir yra aprašyti senovės graikų autorių Aristotelio, Strabo, Plutarcho kūriniuose. Daugelio šių versmių vanduo suteka į jūrą, versdamas ją natūraliu terminiu „baseinu“. Galėsite pasivaikščioti po miestelį, papietauti vietinėje tavernoje, pailsėti viename iš nuostabių saloje esančių paplūdimių bei pasimaudyti karštuosiuose šaltiniuose.

Už papildomą mokestį siūlome: išvyką į Atėnus**, plaukimą** į nuostabaus grožio Skiato salą, graikišką vakarą**.

10 diena Pusryčiai. Vykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą - Salonikus. Juos 315 m. pr. Kr. įkūrė Makedonijos karalius Kasandras ir pavadino savo žmonos, Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime miesto simbolį - Baltąjį bokštą, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklus, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką, Šv. Jurgio rotondą. Taip pat vieną iš bizantinių Salonikų bažnyčių, apsilankysime Aristotelio aikštėje bei grožėsimės puikia panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje prie Paračino.

11 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui trumpas sustojimas pietų Vengrijos mieste Segede, kuris vadinamas „Saulės miestu“ ir yra įsikūręs prie Tisos ir Maros upių santakos. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po senamiestį, apžiūrėsime miesto rotušę, neoromaninio stiliaus katedrą ir jos aikštę, taip pat universitetą bei Nacionalinį teatrą. Tęsiame kelionę namų link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Viešbučiai

Elena (pusryčiai)

Vieta: jaukus šeimyninis viešbutis ant jūros kranto, Arkitsa miestelyje. Viešbutis įsikūres puikioje vietoje pažinčiai su Graikija: iki Atėnų 150 km, iki Delfų - 110 km, iki Meteorų - 200 km.
Kambariai: vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova.
Kambariuose: dušas, WC, telefonas, palydovinė TV, oro kondicionierius, balkonas.
Viešbučio paslaugos: nemokamas Wi-Fi bendrose erdvėse, restoranas, gultai ir skėčiai paplūdimyje (nemokamai).
Maitinimas: pusryčiai (švediškas stalas). Vakarienės (švediškas stalas) - už papildomą mokestį.

http://www.arkitsa-elenahotel.gr/

Pastabos

 • Pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €521.10 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti