Korfu sala

tiesiogiai iš Varšuvos su ITAKA

"ITAKA"
Nuo €468 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Skrydis iš Varšuvos;
7 nakvynės pasirinktame viešbutyje dviviečiame kambaryje;
Pasirinktas maitinimo tipas (pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota);
Nuvežimas į viešbutį ir atgal;
Nuo €468 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Korfu (Kerkyros) sala žmones vilioja uždaromis įlankomis, kurortais bei tradiciniais kalnų kaimeliais. Sala garsėja puikiais paplūdimiais, bet taip pat čia galima susipažinti su vietine kultūra. Kerkyros sala nusidriekusi netoli Graikijos ir Albanijos krantų.

Pjautuvo formą primenanti sala iš šiaurės į pietus nusidriekusi apie 64 km, o plačiausioje vietoje nuo vieną jos krantą nuo kito skiria 32 km. Puikus klimatas, sodri augmenija ir svetingi gyventojai šią salą daro viena iš labiausiai lankytinų vietų Graikijoje. Saloje rasite daug pramogų - golfo aikšteles, gražius paplūdimius, vaizdingas įlankas, mėlyną jūrą , daug istorinių ižymibių , vandens parką ir žavingus pajūrio kaimelius.

VIEŠBUČIAI

Hotel Sunshine Corfu and Spa
nuo €718
Kelionės data Kambarys Maitinimas Kaina asmeniui
2019-09-07 -
2019-09-14
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-07 -
2019-09-21
Dvivietis namelis (bungalow)
Viskas įskaičiuota €1563 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-11 -
2019-09-18
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-14 -
2019-09-21
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-14 -
2019-09-28
Dvivietis namelis (bungalow)
Viskas įskaičiuota €1563 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-18 -
2019-09-25
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-21 -
2019-09-28
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-25 -
2019-10-05
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €947 Rezervuoti Rezervuoti
2019-09-28 -
2019-10-05
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €754 Rezervuoti Rezervuoti
2019-10-02 -
2019-10-09
Bungalow 2 os. w/morze
Viskas įskaičiuota €718 Rezervuoti Rezervuoti

Šiek tiek faktų apie Korfų salą

 • Korfu yra viena didžiausių Jonijos salyno salų, priklausančių Graikijai, įsikūrusi vakarinėje žemyninės Graikijos pašonėje, prie pat Albijos krantų.
 • Saloje pasodinta daugiau nei trys milijonai alyvmedžių, todėl net karščiausią vasarą akį džiugina žaluma.
 • Nors ši sala yra itin maža, tačiau gamtovaizdis yra labai kontrastingas.
 • Pietuose ir šiaurėje rasite ilgus smėlėtus paplūdiminius, todėl čia daugybė turistams skirtų vietų: pradedant viešbučiais ir baigiant pramogomis.
 • Kerkyra labai primina Italijos miestelių senamiesčius, ypač Veneciją, nors aplinkui kanalų ir gondolų nebuvo, tą įspūdį kūrė pastatų spalvos ir venecijietiški balkonėliai.

Korfu kurortai:

Sidari kurortas garsėja smėlio paplūdimiais bei uolomis. Gražaus laukinio kraštovaizdžio apsuptas Sidari kurortas išsidėstęs šiaurės vakarinėje salos dalyje, maždaug 40 km nuo Korfu miesto ir oro uosto. Iki 1980 metų tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, virtęs į populiarų pajūrio kurortą. Nuo aštunto dešimtmečio kiekvienais metais kurortas vis plėtėsi, kol tapo toks, kokį matome šiandien. Kurorte yra trys smėlio paplūdimiai. Pagrindinis – Sidari paplūdimys. Netoli centro ilgame smėlėtame pajūrio ruože veikia skėčių, gultų nuoma, užkandžių barai ir kavinės. Mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikio praleidimą siūloma pasiplaukioti vandens slidėmis, valtimis, greitaeigiais kateriais, vandens dviračiais. Visi paplūdimiai smėlėti, vanduo skaidrus bei labai seklus, todėl idealiai tinkantis keliaujantiems su vaikais.

Acharavi kurortas, Korfu Acharavi kurortas, Korfu

Acharavi yra toliausiai į šiaurę nutolęs salos kurortas, gerai žinomas dėl Almyros paplūdimio, kuris laikomas didžiausiu visose septyniose Jonijos jūroje esančiose salose. Acharavi – vienas pirmųjų bei vienas geriausių kurortų Korfu. Tai ne tik pajūrio kurortas, bet ir pagrindinis miestas šiaurinėje salos dalyje. Acharavi yra daug tavernų, barų, restoranų, kurie gali pasiūlyti įvairių patiekalų, pradedant tradicine graikų virtuve, baigiant italų ar kinų virtuvėmis. Dienai baigiantis muzikos ir šokių taip pat nepritrūks. Acharavi kurorte driekiasi ilgas 3 kilometrų smėlėtas pajūrio ruožas, idealiai tinkantis šeimoms su vaikais. Jame yra gultai, skėčiai, persirengimo kabinos, dušai, barai, vandens sporto įrangos nuomos punktai, nardymo mokyklos – viskas ko reikia puikiam poilsiui paplūdimyje.

Roda kurortas, Korfu Roda kurortas, Korfu

Roda (Korfu šiaurinėje pakrantėje) – tai tradicinis žvejų kaimelis, išlaikęs autentišką atmosferą. Čia daug viešbučių, kavinių, barų, kurie siūlo platų pasirinkimą, tipiškus graikų ir vietinės gamybos patiekalus, taip pat italų, kinų ir kitų šalių virtuvės patiekalus. Čia vyksta intensyvus naktinis gyvenimas. Nors čia taip pat renkasi ir norintys ramaus poilsio gražaus smėlio paplūdimiuose. Čia ką veikti ras kiekvienas.

Benitses – imperatoriškas pasirinkimas. Nuo Korfu miesto nutolęs apie 12 km, o nuo oro uosto – ~ 9 km. Gražus, vaizdingas pajūrio kaimas su painiomis, siauromis gatvelėmis. Čia yra romėnų pirtis. Vietinis maistas labai puikus. Paplūdimys ilgas ir akmenuotas. Yra gultai ir skėčiai bei vandens sporto pramogos. Tai iš ties buvo imperatoriaus Vilhelmo mėgstamiausia vieta.

​Benitses kurortas, Korfu ​Benitses kurortas, Korfu
Barbati kurortas, Korfu Barbati kurortas, Korfu

Barbati yra idealus šeimos kurortas, tiems, kurie ieško ramaus ir tylaus poilsio. Paplūdimys yra puiki vieta atsipalaidavimui vakarais, o barai prie pagrindinio kelio tampa triukšmingesni ir daugiau gyvesni.

Ermones yra nedidelis kurortas tarp dramatiškų kalvų, dygliuotos su keletiais apartamentaia ir pora gražių viešbučių. Jei esate Ermones paplūdimyje, nepraleiskite progos pasimėgauti jūros gėrybių patiekalais George's tavernoje.

Kassiopi miestelis yra puikus kurortas, išlaikęs savitumą. Netoli jo yra išlikę XIII a. statytos pilies griuvėsiai bei Kassiopitissa bažnyčia.

Kontokali kurortas tai mažas pakrantės kaimas, kuris jungiasi su Gouvia pakrantės keliu, kuris gali būti nueinamas apie 30 minučių. Yra daug tavernų / restoranų su puikia virtuvės visiems skoniams. Naktinis gyvenimas yra minimalus, su keliais barais. Yra įvairių apgyvendinimo tipų: butai, šeimos viešbučiiai.

Messonghi yra mažas taikus kurortas įsikūręs apie 1km. į pietus nuo Moraitika kurorto. Tai rami vieta su 100m paplūdimiu. Reljefas yra gana plokščias, be stačių kalvų. Alyvmedžių giraitės užpildo beveik visą kraštovaizdį. Kurorte ir aplink jį nėra pagrindinių kelių, todė čia gana ramu.

Gouvia yra šeimos kurortas su keliais viešbučiais ir apartamentais. Čia yra 3 paplūdimiai, siūlantys saugų plaukiojimą. Taip pat yra kelios tavernos ir barai.

Nissaki driekiasi palei pakrantę ir įvairias įlankas.Paplūdimys ir tavernos yra šalia Barbati ir Glyfa pakrantės. Tai ideali išeitis bet kokio amžiaus žmonės, kurie mėgsta ramią aplinką, mėgautis saulėto dangaus vaizdais ir mėgsta būtiomažas ir draugiškos bendrumenės dalimi.

Korisijos lagūna yra pietinėje salos dalyje. Tai 5 km vandens juosta, nuo jūros atskirta Kerkyros kopos ir paplūdimių.

Palaiokastrítsos įlanka puikiai tinka maudynėms.

Lankytinos vietos:

 • Korfu (Kerkyros) miestas yra salos sostinė, pasižyminti labai įvairia architektūra. Sala kadaise priklausė Romos imperijai, ją valdė Bizantija, vėliau venecijiečiai, ją buvo užėmusi Prancūzija ir Didžioji Britanija. Tad mieste yra išlikę įvairių laikotarpių statinių.
  Lankytinos vietos Korfu mieste:
  • Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio rūmai buvo pastatyti 1819-1824 m. Juose buvo įsikūrusi britų komisaro rezidencija. Dabar čia yra įrengtas Azijos meno muziejus
  • Enozio paminklas yra skirtas paminėti Jonijos salų susijungimui su Graikija 1864 m.
  • Listonas - tai 1807 m. statytų kavinių virtinė, primenanti Rue de Gvoli gatvę Paryžiuje.
  • Agios Spyrídon bažnyčios varpinės raudonas kupolas dominuoja miesto panoramoje. Bažnyčia statyta XVI a. ir yra skirta salos globėjui Šv. Steponui.
  • Rotušė yra venecijiečių palikimas.
  • Bizantijos muziejus
  • Archeologijos muziejus
  • Senoji tvirtovė yra statyta venecijiečių XVI a. Iš jos labai gražiai matosi miestas ir rytinė pakrantė.
  • Naujoji tvirtovė pastatyta po Senosios tvirtovės baigimo. Ji iškilo siekiant sutvirtinti gynybines miesto pozicijas.
 • Moní Theotokou vienuolynas buvo įkurtas XVII a.
 • Pantokratoro kalnas puikiai tinka įdomiems pasivaikščiojimams.
 • Vatos ir Pelekas kaimeliai yra ramūs ir labai jaukūs.
 • Achilėjono rūmai pastatyti 1890-1891 m. Jie buvo skirti Austrijos imperatorei Elžbietai.

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kada tinkamiausias metas keliauti į Korfu salą?

Turistai paprastai į šią salą pradeda vykti nuo gegužės. Tada čia vidutinė oro temperatūra yra +18-+23°C, o jūra +18 °C . Visoje Korfu saloje jaučiama ankstyvos vasaros nuotaika, todėl daugelis tavernų čia tik pradeda ruoštis sezonui. Privalumas – mažai turistų, daug saulės ir ramybės. Blogybė – vakarais gali prireikti bent jau kiek šiltesnio megztuko.

2. Koks viešasis transportas veikia saloje?

Nors čia ir yra viešasis transportas – autobusai, kuriais važinėti yra tikrai labai pigu, tačiau turistams nerekomenduojama, nebent turite stiprius nervus. Stotelėse iškabintas tvarkaraštis – tik dėl vaizdo, nes pasirodo, kad jis keičiamas pagal tik vietiniams žinomus dėsnius. Paprasčiausias variantas sužinoti „patikslintą“ tvarkaraštį – nueiti į priešais autobuso stoteles esančias Kafeneon – vietinių vyrų susibūrimo vietas, kur visą dieną tingiai geriama kava ir aptariamos naujienos.

Nors keliai ir ne itin tvarkingi, patogiausia būtų nuomotis automobilį ir būti nuo nieko nepriklausomiems. Kitas variantas – mopedas arba dviračiai (kaip jau minėjau, šią salą pastarųjų gerbėjai itin mėgsta).

3. Kokiu aktyviu poilsiu galima užsiimti Korfu saloje?

Kerkyras yra aktyviu atostogų mylėtojų rojus , todėl, kad jūs galite čia užsiimti beveik kiekviena sporto šaka ir beveik kiekvienas suras kažką sau. Kerkyros pakrantė siūlo puikias sąlygas , plaukiojimui, burlentes buriavimui, nardymui ir kitam vandens sportui. Nuomos punktai, margina paplūdimį ne tiktai sporto įrangos pasiūlymais , bet taip pat ir aprūpina motoroleriais ir katamaranias.

Geriausios vietos vandens sporto entuziastams bus Kontokali įlanka, Grecotel Delfinas Ermones paplūdimys ir Corcyra.

4. Kada geriausia skristi į Korfu?

Tipinis Corfu atostugų sezonas prasideda birželio mėnesį ir tęsiasi iki rugsėjo pabaigos, kai yra čia sausringas laikotarpis ir temperatūra viršija 25 oC temperatūrą. Turistai dažnai atvyksta balandžio pabaigoje, o paskutinieji išvyksta lapkričio mėnesį.

5. Kokia valiuta Graikijoje ir kokios yra orientacinės kainos?

Graikijoje nuo 2002, galioja, Europos Sąjungos valiuta - Euras.To pasekmė yra šiek tiek didesnės kainos nei Lenkijoje.

6. Kur ir kokius suvenyrus pirkti Korfu?

Kurortuose yra daug suvenyrų parduotuvių, kur be dalykėlių susijusių su sala ir miestais, galima rasti rankomis austos, siuvinetos medžiagos ir nėrinių. Dauguma salų yra importuojami ir juveliriniai papuošalai. Labai populiarus tarp turistų Koum Kouat – regioninis likeris supilstytas į įvairiausiu formu buteliukus.

7. Kokie paplūdimiai Korfu?

Populiariausi auksiniai paplūdimiai smulkiu smėliu salos šiaureje, tokie kaip Almiros, Roda ir Sidari. Kiti smėlėti paplūdimiai yra vakaruose - Pelekas, Myrtiotissa Agios Ghordis, pietuose - Kavos.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €468 / asmeniui "ITAKA"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €341.10

Pietų Kroatija aplankant Bosniją ir Hercegoviną

9 dienų pažintinė-poilsinė kelionė autobusu aplankant Bosniją ir Hercegoviną.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti