Ispanija - Portugalija - Marokas

UAB " Guliverio Kelionės"
€1079.10 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

16 nakvynių “turistinės klasės” viešbučiuose;
Pusryčiai viešbučiuose;
Kelionės vadovo paslaugos;
Kelionė turistinės klasės autobusu, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema;
Neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus, viešojo transporto bilietai Lisabonoje, kelto į Maroką bilietai, vietinių gidų paslaugos (~ 150 EUR);
€1079.10 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti
  • norintieji galės sudalyvauti vakarinėje žvakių eisenoje Lurde
  • pamatysite įspūdingus Portugalijos miestus: gražųjį Portą, garsėjantį savo krašto vynais ir vieną seniausių Europos sostinių – Lisaboną
  • keltu persikelsite į Afriką. Aplankysite spalvingąjį Maroką, kuris vilioja savo slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi, kvapnia vietine virtuve ir magiškais kraštovaizdžiais
  • galėsite aplankyti įspūdingus Alhambros rūmus Granadoje
  • grožėsitės labai judriu, šiuolaikišku miestu-uostu Barselona

Irena Skinderienė

"Kelionė puiki. Darbuotojų komanda darni. Norėtusi pakartoti, nes tiek daug įspūdžių ir reginių nuosekliai ir tvarkingai susidėlioti savo atmintyje sunku. Ačiū visiems tas 16 dienų buvusiems kartu."

Programa

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Europos sostine vadinamą Strasbūrą – Prancūzijos Elzaso regiono miestą, kuriame įsikūręs Europos Parlamentas. Ekskursija pėsčiomis miesto istoriniame centre, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pamatysime Strasbūro katedrą – vieną įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių. Apsilankysime „Mažojoje Prancūzijoje“ – Strasbūro senamiesčio dalyje, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta upė. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

Strasbūras Strasbūras

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Vakarop atvykstame į Lurdą, vieną garsiausių katalikiškos piligrimystės vietų Europoje, įsikūrusį Pirėnų kalnų papėdėje. Aplankysime Lurdo apsireiškimų grotą, kurioje trykšta šaltinis, Žemutinę ir Aukštutinę katedras, Šv. Pijaus baziliką. Nakvynė viešbutyje prie Lurdo.

4 diena

Pusryčiai. Atlanto vandenyno pakrante keliaujame link karališkojo San Sebastiano kurorto, kuriame vasarodavo Ispanijos karaliai. Pasivaikščiosime po istorinį centrą ir pakilę į kalną keltuvu pasigrožėsime panorama nuo Igueldo kalno. Laisvas laikas pietums arba maudynėms Atlanto vandenyne. Vykstame link Asturijos sostinės - Oviedo miesto. Į pavakarę atvykstame į Oviedo miestą. Pažintis su senamiesčiu: katedra, Pelajo rūmai, monumentaliosios Katedros ir Porlier aikštės, senieji universiteto rūmai. Nakvynė viešbutyje prie Oviedo.

5 diena

Pusryčiai. Vykstame į Galisijos sostinę Santjago de Kompostelą. Tai trečias pagal svarbą katalikiškojo pasaulio miestas, kuriame gausu bažnyčių, vienuolynų. Pasivaikščiosime po senamiestį ir aplankysime Šv. Jokūbo katedrą. Apie pietus išvykstame link Porto. Ekskursija antrame pagal dydį Portugalijos mieste – Porte. Ekskursijos po miestą metu apžiūrėsime Bento geležinkelio stotį, garsėjančią viena iš didžiausių terakotinių mozaikų, Pranciškonų bažnyčią, pamatysime Biržos rūmus, Kerigos bokštą. Pasivaikščiosime po Ribeiros rajoną, kuris žavi plytelėmis puoštais namukais. Laisvo laiko metu galėsite paragauti Portugališko portveino. Nakvynė viešbutyje prie Porto.

6 diena

Pusryčiai. Vykstame į Koimbrą. Pažintis su senąja Portugalijos sostine, aplankant senąją XII a. romaninio stiliaus katedrą, universitetą, senamiesčio gatveles. Po to vykstame į puikiu gotikos šedevru laikomą Bataljos vienuolyną. Pavakarę atvykstame į Fatimą, kur plūsta piligrimai ir maldininkai pagerbti apsireiškimo stebuklo. Pamatysime didžiulę baltą baziliką ir esplanadą, kurioje lengvai telpa šimtatūkstantinės minios. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

7 diena

Pusryčiai. Pažintis su Lisabona pėsčiomis ir miesto transportu: Aplankysime centrinius Rossio ir Baixa kvartalus, Švč. Mergelės Marijos katedrą, Šv. Antano Paduviečio ir Šv. Roko bažnyčias. Aplankysime Belemo kvartalą garsėjantį XVI a. bokštu, Šv. Jeronimo vienuolynu, paminklu Atradėjams ir senąja kepykla, žinoma Belemo pyragėliais. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame aplankyti EXPO’98 kvartalą ir įspūdingą Okeanariumą. Esant galimybei, pageidaujantiems siūlome aplankyti Fado vakarą. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

8 diena

Pusryčiai. Vykstame į Ispaniją. Ekskursija po Seviliją, finikiečių, romėnų ir maurų miestą. Sevilijos simbolis yra gražiausia ir didžiausia Ispanijos katedra bei jos varpinė La Giralda. Šalia katedros esantis Karališkasis Alkasaras – buvę valdovų rūmai, žydų kvartalas „Santa Krus“. Nakvynė viešbutyje Ispanijoje.

9 diena

Pusryčiai. Vykstame į uostą. Keltu keliamės į Maroką. Kelionė per Maroką. Vykstame į Volubilį – vieną geriausiai išsilaikiusių miestų Maroke, garsėjantį nuostabiomis antikinėmis mozaikomis. Vakare atvykstame į Fesą. Nakvynė viešbutyje prie Feso.

10 diena

Pusryčiai. Pažintis su Fesu, seniausiu Maroko imperatoriškuoju miestu ir pirmąja arabų dinastijos Maroke sostine. Ekskursijos metu aplankoma Karauino mečetė ir universitetas, Bou Anania ir Attarine medrasos (XIV a. religinės mokyklos), žavinčios savo interjero dekoracijomis bei detalių gausa, Ennejjarine fontanas ir kt. Vykstame į Meknesą – vieną iš keturių karališkųjų miestų, kurį išgarsino sultono Mulaj Ismailo didžiosios statybos. Aplankome amatų muziejų, įsikūrusį buvusiuose vizirio rūmuose. Nakvynė viešbutyje prie Rabato.

11 diena

Pusryčiai. Vykstame į prie Atlanto vandenyno įsikūrę Maroko sostinę Rabatą, dar vadinamą Imperatoriškojo sodo miestu. Rabate pasižvalgysime po Udajo tvirtovę, Hasano bokštą ir mečetę. Atvykstame į Tanžerą – miestą-uostą. Trumpa pažintis su miestu: šiuolaikinė, moderni miesto dalis Ville Nouve, Maroko karaliaus rezidencija, senoji miesto dalis Medina su siauromis gatvelėmis. Keltu keliamės į Ispaniją. Vykstame Granados link. Nakvynė viešbutyje Ispanijoje.

Tanžeras Tanžeras

12 diena

Pusryčiai. Kelionė per Ispaniją. Trumpa pažintinė ekskursija po Granados istorinį centrą, kur 800 metų karaliavo maurai. Didžiausias maurų imperijos palikimas Ispanijoje Alhambra, buvusi maurų karalių rezidencija. Įspūdingos rūmų menės, kolonados, sienų ornamentika, žydinčiuose Generalife soduose skendintys kiemai su čiurlenančiais fontanais. Išvykstame Barselonos link. Nakvynė viešbutyje Ispanijoje.

13 diena

Pusryčiai. Ekskursija Barselonoje: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinis kompleksas, Las Ramblas – gyva ir judri žymiausia Ispanijos gatvė, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais, A. Gaudi šedevras – Šventosios Šeimos bažnyčia. Vykstame į vieną iš pajūrio kurortų. Nakvynė viešbutyje prie jūros.

14 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie jūros.

15 diena

Pusryčiai. Išvykstame Prancūzijos link. Pakeliui sustosime garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinėje – Figerese. Apsilankysime S. Dali teatre – muziejuje, kurio 24 salėse demonstruojami siurrealistiniai šio menininko darbai. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

S. Dali muziejus, Figeresas S. Dali muziejus, Figeresas

16 diena

Pusryčiai. Vykstame į Kolmarą - Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra: fachverko stiliaus pastatai, puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai. Pažintis su senamiesčiu: XIII a. Dominikonų vienuolynas, Šv. Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti Elzaso vynų. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje prie Brno.

Vida, Valdas

"Ši kelionė mums labai patiko, įdomi programa, geri viešbučiai, patogus autobusas, puikūs vairuotojai. Noriu padėkoti kelionės vadovei Irenai, jos profesionalumo dėka viskas vyko sklandžiai, laiku, gavome labai daug įdomios informacijos, patyrėme neišdildomų įspūdžių."

17 diena

Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 250 eurų.

Pasirenkamoms ekskursijoms ir pramogoms reikia turėti apie 100 eurų papildomai.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams, studentams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

San Sebastianas. Pasikėlimas funikulieriumi į Igueldo kalną: suaugusiam ~ 5 EUR;
Koimbra. Bataljos vienuolynas: suaugusiems ~ 6 EUR;
Lisabona. Viešojo transporto bilietai ~ 10 EUR;
Šv. Jurgio tvirtovė ~ 6 EUR;
Okeanariumas: suaugusiems ~ 15 EUR; vaikams nuo 4m.iki 12 m. ir senjorams ~ 10 EUR;
Fado vakaras ~ 50 EUR;
Sevilija. Alkasaro rūmai ir sodai: suaugusiam ~ 9 EUR; senjorams ir jaunimui 17-25 m. - 2 EUR; vaikams iki 17 m.- nemokamai;
Kelto bilietai į Maroką ~ 80 EUR;
Meknesas. Moulay Ismael arklidės ~ 10 EUR;
Granada. Alhambros rūmai ~ 45 EUR;

Figerese. S.Dali muziejus ~ 14 EUR.

Pastabos

  • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Įsigykite šią kelionę

€1079.10 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti