Italijos - Austrijos - Vokietijos Alpės

7 dienų kelionė autobusu į Alpes

UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €413.10 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Kelionė autobusu
6 nakvynės viešbučiuose arba pensionuose su pusryčiais
Kelionės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 220 EUR
Nuo €413.10 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

PROGRAMA

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, besigrožėdami nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais vykstame į Halštatą – vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ant Halštato ežero kranto. Keltuvu* keliamės į Dachšteiną – tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas kalnų masyvas. Pasivaikščiosime iki kabančios apžvalgos aikštelės „Penki pirštai“, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Halštato ežerą bei kalnus. viešbutyje arba pensione prie Zell am See.

Halštatas Halštatas

3 diena

Pusryčiai. Vykstame prie Sigmund-Thun* krioklio, kuris teka prieš 1400 m ledynmečio suformuotame Maiskogel ir Burgkogel kalnų tarpeklyje. Čia specialiai įrengtu medinių laiptų bei tiltų taku pasivaikštome įspūdingu 32 m gylio tarpekliu. Toliau – kelionė autobusu vienu įspūdingiausių Europoje Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu* į 2500 m aukštį. Sustojimai apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai į Austrijos Alpių viršukalnes. Sustosime imperatoriaus Pranciškaus Juozapo aukštumoje (2369 m), nuo kurios atsiveria vaizdas į aukščiausią Austrijos Alpių viršukalnę Grosgloknerį (3798 m) ir ilgiausią Austrijoje Pasterze ledyną. Trumpas pasivaikščiojimas kalnų takeliais. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje arba pensione pietų Tirolyje.

Sigmund-Thun Sigmund-Thun

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per kalnus, aplankant vieną garsiausių ir vaizdingiausių Italijos kalnų kurortų Kortiną d‘Ampecą. Italijos Alpių papėdėje įsikūręs kurortas dar yra vadinamas „itališkuoju Monaku“. Esant galimybei, pasikėlimas keltuvu* į Tofana di Mezzo (3244 m) viršukalnę, nuo kurios atsiveria didingi vaizdai į balto kalkakmenio uolas, alpines pievas, įspūdingas viršukalnes. Kelionę tęsiame Dolomitų keliu pro Selos kalnų masyvą. Vykstame į vieną aukščiausių Italijoje Pardoi kalnų perėją (2240 m). Keltuvu kylame* į Pardoi kalno viršūnę (2950 m), kur vaikštinėdami kalnų takeliais pasiekiame Piz Boe viršukalnę (3150 m). Iš čia galėsime pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Laisvas laikas kalnuose. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

Marmolada Marmolada

5 diena

Pusryčiai. Vykstame į Brikseną. Miestas įsikūręs Izarko slėnyje prie Izarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: katedra, pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia. Vykstame į Svarovskio kristalų muziejų*, kur šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis, atspindintis krištolines autorių fantazijas. Vykstame į Insbruką – Tirolio regiono sostinę. Ekskursija po miestą: Habsburgų imperatorių rezidencija Hofburgas*, „Auksinis stogas“, Šv. Jokūbo katedra, imperatoriaus Maksimiliano kapas ir kt. Funikulieriumi* pakilsime į 300 m aukštyje esančią Insbruko miesto panoraminę aikštelę, nuo kurios pasigrožėsime nuostabia miesto panorama. Iš ten pageidaujantys keltuvu* galės pasiekti 1905 m aukštyje esančią Seegrube panoraminę aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į In, Štubajaus ir Zilertalio slėnius bei iki Italijos pasienio besitęsiančius Wipptal slėnio kalnus. Nakvynė viešbutyje arba pensione prie Imsto.

Insbrukas Insbrukas

6 diena

Pusryčiai. Vykstame iki aukščiausios Vokietijos viršukalnės Zugspitze. Pasikėlus keltuvu*, galėsite pasigrožėti nuostabia kalnų panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių, esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanštainą*. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. 1869 metais pradėta statyti pasakiška pilis, dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Mirus Liudvikui II pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti pilis kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru - smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru, puošniomis salėmis bei menėmis. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Noišvanštaino pilis

PASTABOS

  • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės
  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis
  • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €413.10 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti