Jūrmala - Naujų Metų sutikimas Rygoje 2 d.

UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €129 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

kelionė autobusu;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: (*) - bilietai į mokamus objektus ~ 40 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Nuo €129 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti
  • Smagiausia žiemos pramoga - pasivažinėjimas bobslėjaus trasa
  • Siguldos ir Turaidos pilys
  • Nuostabi, šventiškai pasipuošusi Ryga
  • Koncertinė programa, šventinis šurmulys, mugės ir vidurnaktį vainikuojantys fejerverkai
  • Vienas gražiausių Latvijos baltijos pajūrio kurortas - Jūrmala
  • Maudynės vandens atrakcionų parke "LIVU"
  • Pageidaujantys galės aplankyti vienintelę pasaulyje meno galeriją "Inner Light" (vidinė šveisa)

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Vykstame į smagiausią žiemos pramogų vietą – bobslėjaus trasą* netoli Siguldos. Nusileidimas specialiomis rogėmis, susėdus po penkis, suteiks nepakartojamų įspūdžių ir geros nuotaikos visai dienai. Pamatysime Siguldos naująją pilį bei senosios pilies griuvėsius*. Esant galimybei, stikliniais vagonėliais lyno keliu* keliamės per vieną vaizdingiausių Latvijos upių – Gaują. Vėliau aplankysime Turaidos pilį*. Ši viduramžių tvirtovė mena ne tik karus, bet ir nepamirštamą legendą apie Turaidos Rožę. Vakarop atvykstame į šventiškai pasipuošusią Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos istorinį miesto centrą,1997m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”. Laisvas laikas. Įsikuriame viešbutyje. Naujųjų metų sutikimas Dauguvos krantinėje. Šventinė nuotaika, koncertai miesto aikštėse ir smagus, fejerverkų belaukiančių, žmonių šurmulys. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros – Jūrmalą. Siūlome apsilankyti vandens pramogų parke “LIVU”*. Čia yra skirtingomis spalvomis pažymėti vandens nusileidimo takeliai (du iš jų skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams), „Tornado“, baseinai, zona vaikams. Parke taip pat rasite ir kitokių pramogų: saunos, pirtys, sūkurinės vonios, užkandinė. Nepageidaujantys eiti į vandens parką, galės pasivaikščioti Jūrmaloje ar aplankyti vienintelę pasaulyje meno galeriją „Inner Light“** (vidinė šviesa), kur paveikslai eksponuojami tamsoje – lėtai keičiantis šviesos stiprumui ir spalvai, paveikslai transformuojasi. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Panevežio arba Šiaulių.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €129 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti