MADAGASKARAS: Lemūrai, baobabai ir Tsingy

UAB "Kauno Piligrimas"
Nuo €1318 asmeniui
Preliminari kaina €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

nakvynės 3*-4* viešbučiuose, „lodge“ tipo nameliuose ir palapinėse, dviviečiai kambariai su visais patogumais;
nurodytos ekskursijos su vietiniu gidu anglų kalba;
transportas visos kelionės metu;
plaukimas kanoja su valtininku;
pasitikimai oro uostuose;
bilietai į lankomus turistinius objektus;
pusryčiai viešbučiuose ir pilnas maitinimas 3 kartus dienoje plaukiant Tsibirihina upe;
NEĮSKAIČIUOTA: lėktuvo bilietai;skrydis iš Mondorava į Antananaryvo (apie145 Eur).
Nuo €1318 asmeniui
Preliminari kaina €0
Arba
Susisiekti
Indijos vandenyne esanti Madagaskaro sala – ketvirta pagal dydį planetos sala. Ji nuo rytinės Afrikos pakrantės nutolusi 400 km. Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs1 600 km ilgio žemės lopinėlis tapo 250 000 gyvūnų ir augalų namais. Madagaskaro augalų nerasi nė vienoje kitoje pasaulio vietoje. Trijų ketvirtadalių salos gyvūnų rūšių taip pat daugiau niekur pasaulyje nėra. Sala visą laiką gyveno izoliuotą gyvenimą, todėl jos flora ir fauna vystėsi unikaliai. Čia gyvena lemūrai, dainuojantys panašiai kaip banginiai, ropoja briliantais spindintys driežai, fosos – plėšrūnai, pumos ir šuns hibridai, ir tūkstančiai kitų gyvūnų.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. Išskridimas iš Lietuvos. Persėdimas viename iš Europos miestų. Skrydis į Madagaskarą. Vėlai vakare atskridimas į Madagaskaro sostinę Antananaryvą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį ir nakvynė.

2 DIENA. Po pusryčių išvykimas į Ampefy miestelio rajoną šalia Itasy ežero (apie 100 km nuo sostinės, kelionės trukmė apie 2 val.), kur apžiūrimi spalvingi Anavalori geizeriai. Karbonizuotas ir geležimi praturtintas vanduo trykšta į žemės paviršių ir formuoja neįtikėtinas travertino terasas. Aplankomi vaizdingi Lilly upės kriokliai, krentantys iš 23 metrų aukščio vulkanininių uolienų. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Ryte išvykimas į Antsirabe – rikšų ir karštųjų versmių miestą (atstumas nuo Ampefy 175 km., kelionės trukmė apie 3,5 val.). Kelionė per kalnuotas vietoves bei ryžių laukus. Pakeliui pravažiuojamos vaizdingos merina genčių vietovės, kaimeliai, aplankomi amatininkai ir sustojimas privačiame gamtos muziejuje. Papietavus Antsirabe, keliautojų laukia ekskursija po miestą bei du šventus ežerus jo apylinkėse. Aplankoma pusiau brangakmenių dirbtuvė – parduotuvė, taip pat tradicinės muzikos atlikėjų kaimelis. Nakvynė svečių namuose.

4 DIENA. Kelionė į Madagaskaro vakarinį Menabe rajoną, Miandrivazo miestą (atstumas nuo Antisrabe 220 km, kelionės trukmė apie 5 val.). Važiavimas per išskirtinio kraštovaizdžio savaną ir erozijos paveiktą kraštą. Pakeliui aplankomas aukso kasėjų kaimelis. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Po pusryčių pradedama 3 dienų kelionė kanojomis žemyn Tsiribihina upe. Pirmąją kelionės upe dieną keliautojų laukia ramus plaukimas per derlingus slėnius, kuriuose būriuojasi margaspalviai paukščių ir drugių būriai. Nepaliesta gamta ir balto smėlio krantai palieka neišdildomus įspūdžius. Vakare, prie laužo nuvargusių kaliautojų laukia vakarienė. Nakvynė palapinėse stovyklavietėje.

6 DIENA. Kelionės tęsinys kanojomis per Bermaraha tarpeklį, tarp miškų, kurie yra gimtieji namai tik šioje saloje gyvenantiems gyvūnams – kuoduotosioms sifakoms, rudiesiems lemūrams, Madagaskaro jūriniams ereliams, Madagaskariniams tvenkininiams garniams, Madagaskarinėms šalminėms antims, Madagaskarinėms pūkinėms vištelėms ir vėžliams. Visą kelią plaukiančiuosius lydės romūs, vabalų laukiantys, chameleonai ir nenurimstantys, nuo vieno medžio ant kito šokinėjantys, lemūrai. Sustojimas ir maudyklės prie vieno garsiausių Madagaskaro krioklių - Anosin' Ampela. Nakvynė palapinėse stovyklavietėje.

7 DIENA. Paskutinė diena žemyn upe per Tsiribihina upės plynę ir smiltainio tarpeklį. Aplankomas Malagasy kaimelis, izoliuotas nuo viso pasaulio ir pasiekiamas tik upe. Vėliau keliautojai turės galimybę pamatyti Madagaskarinę skraidančią lapę, dar vadinamą vaisių šikšnosparniu, pasigrožėti boababais. Jei pavyks - galima išvysti ir krokodilus. Po paskutinio išsilaipinimo turistų laukia 1 valandos kelionė pėsčiomis į Antsiraraka kaimelį. Naktis poilsiautojų nameliuose tarp baobabų.

8 DIENA. Kelionė į šalies šiaurinę dalį, Bekapaka kaimelį, keturračiais visureigiais su vairuotoju. Kelias vingiuoja raudonais, geležies prisodrintais, lateritiniais keliais iki nacionalinio Tsingy de Bemaraha parko. Nakvynė nameliuose.

9 DIENA. Diena su vietiniu gidu Tsingy nacionaliniame parke, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra didžiausia saugoma teritorija saloje. Turistams siūlomas 6 valandų pasivaikščiojimas pėsčiomis po unikalaus grožio vietovę. Tsingy, tai - kalkakmenio giria, kalkakmenio katedros bokštai, kalkakmenio dangoraižiai, arba vieta, kur negalima vaikščioti basomis. Tokios akmenų formas galima rasti tik dvejose vietose Madagaskare. Parko lankytojai turi galimybę grožėtis lietaus ir vėjo suformuotais aštriais kalnais, olomis ir labirintais, retais augalais ir gyvūnais. Tik čia auga kelios rūšis augalų, duodančios pieną, gyvena 13 lemūrų rūšių, 94 rūšys paukščių, 22 rūšys amfibijų ir 66 rūšys reptilijų. Nakvynė poilsiautojų nameliuose.

10 DIENA. Keturračiais džipais kelionė salos pietų link, aplankant vazimba genties urvus prie Manambolos tarpeklio. Kelionės į Morondava miestą metu, trumpas sustojimas Belo sur Tsiribihina miestelyje. Toliau kelionė tęsiama per Kirindy draustinį – fosų, tenrekų, kuoduotųjų sifakų, gyvačių ir chameleonų namus. Šios kelionės metu aplankoma viena gražiausių salos vietų - Baobabų alėja, tapusią vienu iš Madagaskaro simboliu. Nakvynė viešbutyje pajūrio Morondavos mieste.

11 DIENA. Poilsis ir laisvalaikis viešbutyje Indijos vandenyno pakrantėje prie Madagaskaro sąsiaurio. Savarankiškas susipažinimas su Morondavos miesteliu. Galima nuplaukti į vaizdingą Belo sur Mer žvejų kaimelį. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA.Skrydis į sostinę Antananaryvą. Po pietų ekskursija po sostinę Antananaryvą ir išvykimas prie UNESCO saugomo istorinio paminklo – karališkos Ambohimanga kalvos. Tai svarbus šiuolaikinių malagasių identiteto objektas, buvusi religinių apeigų vieta, karališkoji vasaros rezidencija. Vakare išskridimas iš Madagaskaro. Skrydis į Europą, naktis lėktuve.

13 DIENA. Persėdimas viename iš Europos miestų. Grįžimas į Lietuvą.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Esant grupėje virš 10 žmonių, kartu keliauja grupės vadovas iš Lietuvos. Kelionės kaina gali keistis dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo kelionių organizatoriaus (valiutų kurso svyravimų, pasikeitusių valstybinių mokesčių, degalų kainos ir pan.).

Individualioms kelionėms išvykimo datą galima pasirinkti pagal pageidavimą. Rekomenduojama vykti sausuoju laikotarpiu nuo kovo iki gruodžio mėn. Nuo rugsėjo iki gruodžio temperatūra gali siekti 38 C. Madagaskaro viza gaunama oro uoste, atvykus į šalį.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €1318 / asmeniui UAB "Kauno Piligrimas"
Preliminari kaina €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €341.10

Pietų Kroatija aplankant Bosniją ir Hercegoviną

9 dienų pažintinė-poilsinė kelionė autobusu aplankant Bosniją ir Hercegoviną.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti