Neatrastoji Umbrija

9 dienų kelionė autobusu į Italiją, bei poilsis prie Adrijos jūros!

UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €386.10 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

Kelionė autobusu;
8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
5 vakarienės viešbutyje Italijoje;
Kelionės vadovo paslaugos;
Neįskaičiuoti bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 50eur.
Nuo €386.10 asmeniui
Daugiau pasirinkimų
Iš viso €0
Arba
Susisiekti
Insbrukas, Austrija Insbrukas, Austrija

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Insbruką, kalnais apsuptą Tirolio regiono sostinę, įsikūrusią Ino upės slėnyje. Ekskursijos metu aplankysime Šv. Jokūbo katedrą, Imperatoriškuosius rūmus, pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime miesto panorama nuo Ino upės krantų. Laisvu laiku galėsite aplankyti Tirolio liaudies meno muziejų**, Imperatoriškąją bažnyčią-mauzoliejų ir senąją rotušę, iš kurios bokšto atsiveria nuostabi panorama. Tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Trento.

3 diena Pusryčiai. Dolomitų keliu vykstame pro Selos kalnų masyvą į vieną aukščiausių Italijoje Pordoi kalnų perėją (2240 m). Keltuvu kylame* į Pordoi viršūnę (2950 m). Iš čia galėsime pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu bei aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Pažintis su vaizdinga rytine ežero pakrante. Aplankysime Malčezinės miestelį, kurio pagrindinis akcentas - XIII a. pastatyta Skaligero pilis*, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Vykstame į viešbutį viename iš Riminio Rivjeros kurortų. Vakarienė ir nakvynė.

Gardos ežeras Gardos ežeras

4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems – popietinė išvyka** į San Marino Respubliką. Tai mažiausiai gyventojų turinti valstybė Europoje, įsikūrusi ant vaizdingo Titano kalno. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti istorinėmis miesto gatvelėmis, įsigyti suvenyrų bei pavakarieniauti. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems - dienos išvyka** į Perudžą, Asyžių ir Gubijų. Vykstame į Umbrijos regiono sostinę Perudžą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti senovinėmis siauromis grįstomis gatvelėmis, apsilankyti Nacionalinėje galerijoje** ar vienuolyne įkurtame archeologijos muziejuje**, kuriame eksponuojami priešistoriniai, etruskų ir romėnų dirbiniai. Vykstame į kitą viduramžių miestą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą - Asyžių. Išvykstame į miškingais Apeninų kalnais apsuptą Gubijo miestą. Pažintinė ekskursija po miestą. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

San Marinas San Marinas

6 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems - dienos išvyka** į Urbiną ir teatralizuota vietinių sūrių ir vynų degustacija. Vykstame į Urbino miestą, įkurtą ant Metauro ir Foljo kalvų. Teatralizuota degustacija, kurios metu ragausime vietinius sūrius ir vynus. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantieji miesto transportu* galės vykti į vandens parką “Aquafun”**. Tai vandens pramogų ir saulės karalystė po atviru dangumi. Arba miesto transportu* galėsite vykti į bizantinio meno miestą Raveną. Susipažinę su miestu vienoje iš vietinių kavinukių galėsite paskanauti tradicinių itališkų patiekalų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykstame į Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po senamiestį: renesansinių pastatų apsupta centrinė aikštė, XVI a. pastatytas ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja. Tęsiame kelionę per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Klagenfurtas, Austrija Klagenfurtas, Austrija

Pastabos

  • Pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €386.10 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €341.10

Pietų Kroatija aplankant Bosniją ir Hercegoviną

9 dienų pažintinė-poilsinė kelionė autobusu aplankant Bosniją ir Hercegoviną.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €564

Egiptas iš Varšuvos (Marsa Alamas)

Poilsinė kelionė iš Varšuvos.

"ITAKA" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti