Savaitgalio kelionė į Varšuvą 5* viešbutį „InterContinental Warsaw“ su pusryčiais

UAB " Guliverio Kelionės"
Nuo €129.27 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti

Trumpai apie kelionę

kelionė patogiu autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais „InterContinental Warsaw“;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Nuo €129.27 asmeniui
Iš viso €0
Arba
Susisiekti


Fantastiška kelionė, puiki ekskursijų vadovė, nepaprastai paslaugūs vairuotojas. Keliauju, bet pirmą kartą girdėjau intarpus - „Sielos pasakojimus” ir man tai labai patiko ir tiko. Išvyka turininga, poilsinga ir pasakiškai gera, Ačiū - VIOLETA TERLECKIENĖ

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Ekskursija Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Tai miestas menantis Varšuvos gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo Pasaulinio karo. Pažintis su Varšuvos senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą: Karalių rezidencija ir pilies aikštė, Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Varšuvos simbolis - Undinėlės fontanas, Turgaus aikštė, su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Įsikūrimas viešbutyje, laisvas laikas. Laiką siūlome praleisti viešbučio SPA centre, jame rasite baseiną, sukūrinę vonią, dvi pirtis, sporto klubą. SPA centras yra 43 – iame aukšte, iš jo atsiveria nuostabi miesto panorama. SPA centras dirba nuo 7:00 ryto iki 21:00 valandos vakaro, jame galėsite lankytis visos viešnagės metu nemokamai. Nakvynė InterContinental 5* viešbutyje Varšuvos centre.

2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Laiką galite leisti vaikštinėdami Varšuvos senamiesčiu, arba apsipirkinėdami šalia viešbučio esančiame prekybos centre. Siūlome užsikelti į visai šalia viešbučio esančią Kultūros ir mokslo rūmų terasą*, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Popiet išvykstame namų link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Hotel Intercontinental***** (pusryčiai)

Vieta: viešbutis įsikūręs Varšuvos centre, aplinkui didelis parduotuvių, restoranų, naktinių klubų pasirinkimas.
Kambariai: vienviečiai, dviviečiai, triviečiai (arba dvivietis su pristatoma lova)
Kambariuose: dušas arba vonia, WC, TV.
Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas – šviežiai spaustos sultys, šampanas, karštieji patiekalai, lašiša.
Viešbučio paslaugos: Du restoranai, viešbučio 43 – jame ir 44 – jame aukšte įsikūręs SPA centras, su dvejomis saunomis, baseinu, jais naudotis galėsite nemokamai visos viešnagės metu. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažus ir kitas grožio procedūras.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Įsigykite šią kelionę

Nuo €129.27 / asmeniui UAB " Guliverio Kelionės"
Iš viso €0
Arba
Jums taip pat patiks
Nuo €759.05

Didysis Prancūzijos turas

11 dienų Prancūzijos turas autobusu, 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais!

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti
Nuo €240.87

Poilsis Čekijos kalnuose

5 dienų kelionė autobusu aplankant Čekijos kalnus.

UAB " Guliverio Kelionės" Skaityti

Rodo sala iš Rygos

Poilsinė kelionė iš Rygos.

SIA "VRK Travel" Skaityti
Užsiprenumeruoti Uždaryti